Tangoki‎ > ‎

Najbliższe wyjazdy 


Tangowa Majówka 28 kwietnia- 1 maja 2018, Jastrzębia Góra


.."Morza szum, ptaków śpiew, cicha plaża pośród drzew"... i TANGO!
W tym roku na Tangową Majówkę zapraszamy Was serdecznie do sprawdzonego już w zeszłym roku,noweggo domu wczasowego w Jastrzębiej Górze.
Majówka trwa cztery dni: będzie czas na tango, będzie na spacery wzdłuż plaży, chłodzenie stóp w wodzie, wsłuchiwanie się w szum fal i siebie nawzajem, wypatrywanie jastrzębi i podziwianie widoków z wysokiego klifu.
Od soboty do wtorku oddychać będziecie tangiem i morskim powietrzem.
O atrakcje związane z tangiem zadbają:

Katarzyna Press i Ireneusz Michalewicz         (Gdynia/Wrocław) www.tangoki.eu
oraz
Katarzyna Chmielewska i Mateusz Kwaterko (Warszawa) http://caminito.pl/

Rezerwujcie czas i miejsca!


Ceny:


Opis pakietu

Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym

Pakiet

Tango

Razem

Pakiet Pełny  - 3 noclegi ze śniadaniami, 3 obiady i kolacje, warsztaty (7,5 godz.), 3 milongi, praktyka z asystą nauczycieli (6 godz.)

360 zł

 440 zł

800 zł

Pakiet Tylko Tango - warsztaty (7,5 godz.), 3 milongi, praktyka z asystą nauczycieli (6 godz.)


440 zł

440 zł

Pojedyncza milonga20 złHotel jest zobowiązany dodatkowo do naliczenia, aktualnie obowiązującej, opłaty miejscowej.

Mieszkać będziemy w nowym domu wczasowym Malvis w zachodniej części Jastrzębiej Góry.

Przewidujemy zajęcia dla dwóch grup zaawansowania.

Rozpoczynamy imprezę obiadem w sobotę o godzinie 14.

Rozkład zajęć

Sobota

14:00 obiad

15:00-16:00 praktyka Caminito

16:00-17:30 zajęcia grupa A Tangoki

17:40-19:10 zajęcia grupa B Caminito

19:00 kolacja

20:30-23:30 milonga


Niedziela

09:00 śniadanie

10:00-11:30 zajęcia grupa A Caminito

11:45-13:45 zajęcia grupa B Tangoki

14:00 obiad

15:00-17:00 praktyka Tangoki/Caminito

17:15-18:45 zajęcia grupa B Caminito

19:00 kolacja

19:50-21:05 F 1 Tangoki

21:30-00:30 milonga


Poniedziałek

09:00 śniadanie

10:00-11:30 zajęcia grupa A Caminito

11:45-13:45 zajęcia grupa B Tangoki

14:00 obiad

15:00-17:00 praktyka Caminito/Tangoki

17:15-18:45 zajęcia grupa A Tangoki

19:00 kolacja

19:50-21:05 F2 Caminito

21:30-1:00 milonga


Wtorek


09:00 śniadanie

10:00-11:30 zajęcia grupa A Caminito

11:40-13:20 zajęcia grupa B Tangoki

13:30-14.30 praktyka TangokiF1, F2 to zajęcia fakultatywne (trwają 75 minut, koszt 40 złod osoby). Zapisać się na nie można na miejscu - lista chętnych będzie umieszczona przed salą do tańca. Osoby poszukujące partnera/partnerki mogą się zapisywac solo- zostawiając obok swego nazwiska miejsce dla potencjalnej pary.


Zapisy: tango@tangoki.plWakacje z Tangiem 2018, 12 -18 sierpnia , Gdynia


 

  
 
     Wakacje z tangiem sierpień 2018 - TANGO z morza i marzeń

Jak zapewne wiecie w 2015 roku przeprowadziliśmy się z Wrocławia do Gdyni. Jeśli chcielbyście sami się przekonać, dlaczego zauroczyła nas Gdynia i jak to jest mieszkać nad samym morzem- zapraszamy w sierpniu na Wakacje z tangiem.
Bazę założymy w położonym tuż przy nadmorskim bulwarze Domu Marynarza. Tańczyć będziemy na parkiecie świeżo odrestaurowanej sali balowej, która być może pamięta falę popularności tanga lat 30-tych ubiegłego wieku.

Tangowe wakacje potrwają od niedzieli do soboty. Do dyspozycji będziemy mieli 7 dni, 6 nocy, 5 milong, 14 godzin warsztatów, 13 godzin praktyk pod okiem nauczycieli, 7 zajęć fakultatywnych, milongę przebieraną, praktyke specjalną, niezliczoną ilość okazji do nauki i zabawy, pracy nad własnym rozwojem tangowym i towarzyskim.Wakacje z tangiem to świetne miejsce by podnieść własne umiejętności taneczne, zanurzyć się w świecie tanga, jego muzyce,z głębić technikę - w przyjaznym środowisku, wśród innych życzliwych ludzi zarażonych tą samą pasją.

Wszystko jest dostępne na miejscu- nigdzie nie trzeba na zajęcia dojeżdżać, wystarczy wejść na salę. Nauczyciele doskonale mówiący po polsku - na wyciągnięcie ręki. By dotrzeć na milongi nie trzeba siadać za kierownicą.


W wolnych od tanga chwilach będziecie mogli do woli korzystać z wielu atrakcji okolicy.
Spacery: do dyspozycji mamy trzy kierunki (po przejściu 70 metrów na wschód od Domu Marynarza kończy się ląd :-). Wyruszywszy na zachód dotrzemy do miasta, na północy jest Kamienna Góra, dalej port (stąd ruszają statki do Helu i na Westerplatte albo po prostu na rejs po Zatoce), marina, Dor Pomorza, Akwarium, Oksywie, Rewa, Półwysep Helski. Jeśli ruszymy na południe czekają nas oszałamiające widoki w Rezerwacie Kępy Redłowskiej, wzgórza, doliny, plaża i klify Orłowa, scena letnia;  spokojna plaża, wzgórza i park w Kolibkach, urokliwe okolice Sopotu, jego puby, kawiarenki, secesyjne wille,  i dalej aż do Gdańska.

"Pakiet Pełny" obejmuje, oprócz warsztatów, praktyk i milong, zakwaterowanie w Domu Marynarza, a dokładnie noclegi ze śniadaniami. Jeśli ktoś chciałby zamieszkać u znajomych, rodziny, w pensjonacie czy w innym hotelu (najbliżej znajduje się hotel "Różany Gaj" oraz "Nadmorski") wówczas polecamy pakiet "Tylko Tango".Warsztaty i praktyki poprowadzi sprawdzona ekipa:
Katarzyna Press i Ireneusz Michalewicz         (Gdynia/Wrocław) www.tangoki.eu
oraz
Katarzyna Chmielewska i Mateusz Kwaterko (Warszawa) http://caminito.pl/


To już dziewiąte Wakacje z Tangiem na które zapraszamy (my: Katarzyna Press i Irek Michalewicz)  Was wraz z Kasią Chmielewską i Mateuszem Kwaterko.
Czytaliście już, że zapewniamy naukę , wypoczynek i zabawę. By mieć pojęcie, jaka to zabawa obejrzyjcie choć niektóre albumy zdjęć z naszych Wakacji z Tangiem!
Każdy z wyjazdów jest niepowtarzalny, na ich klimat wpływ mają zmieniający się uczestnicy, ale wspólną mają przyjazną atmosferę.

Atmosferę wyjazdu przybliżą Wam Zdjęcia z  Wakacji z Tangiem (2015)
lub z zeszłorocznych Wakacji z Tangiem 2017


Przewidujemy zajęcia dla dwóch grup: o krótszym (grupa A) i dłuższym (grupa B) stażu tangowym.

Ceny:

Opis pakietu

Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym

deluxe

Pakiet

Tango

Razem

Pakiet Pełny  - 6 noclegów ze śniadaniami, warsztaty i wykład (14 godz.), 5 milong, praktyka z asystą nauczycieli (13 godz.)

891 zł

865 zł

1756 zł

Pakiet Tylko Tango - warsztaty i wykład (14 godz.), 5 milong, praktyka z asystą nauczycieli (13 godz.)


865 zł

865 zł

Pojedyncza milonga20 złOprócz pokoi dwuosobowych deluxe mamy zarezerwowanych parę jednoosobowych, trzyosobowych i jeden czteroosobowy. Gdybyście Państwo zdecydowali się na inny pokój to proszę o informację w zgłoszeniu. Prześlemy też cenę takiego pokoju.

Hotel jest zobowiązany dodatkowo do naliczenia opłaty miejscowej 2,18 zł za osobę/noc


W maili zgłoszeniowym proszę podać imiona i nazwiska uczestników, wybrany pakiet,  grupę oraz rodzaj pokoju.Reservation rules:

Please make your reservation by e-mail: tango@tangoki.pl.
You will receive a confirmation of the reservation by e-mail. To keep the reservation, we request a prepayment for the Tango Package ('Pakiet Tango') into an account given here within 7 days after the confirmation. No payment within 7 days will be treated as a cancellation of booking.On receiving the prepayment, we pass your name to the hotel and book a room for you.
For accommodation  please pay in cash or by 
credit card at the hotel desk during the event. 
For special requests concerning accommodation (such as a bed for children, vegetarian meals, early arrival, late departure, etc.), please contact the hotel directly.
Those who have made the payment and wish to cancel the participation in the event will get the full refund if they inform us about it no later than 30 days before the event. After that date, refunds will be possible only if a 
replacement is found.
By making the prepayment you accept the rules above.Tango WALeC 5-7 października 2018 , Pałac JugowiceJak pięknie jest w górach na początku października! Przestrzeń, górskie powietrze, piękne widoki, feeria barw kolorowych liści i do tego TANGO wśród przyjaciół i znajomych z różnych stron.
Tym razem Tango Walec przejedzie przez Góry Sowie. Gościł nas będzie Wasz ulubiony  Hotel Pałac Jugowice - z piękną salą o drewnianym nielakierowanym parkiecie.

Zapewniamy:
6 godzin warsztatów
4 godziny praktyk z asystą nauczycieli
2 noclegi w pokoju dwuosobowym
2 śniadania i 2 obiady 
dwie wieczorne milongi
przyjazną atmosferę do nauki i zabawy

przepiękną salę taneczną o drewnianym parkiecie na zajęcia, praktiki i milongi

bezpłatny monitorowany parking


Poprzednie edycje imprezy o nazwie "TANGO- WALeC"  bardzo się Wam podobały, zatem kontynuujemy! Również ta impreza wyjazdowa będzie poświęcona tańczeniu tango-walca. 
Czyli też tango, lecz TANGO NA 3/4
Dla uczestników poprzednich wyjazdów przygotowaliśmy nową porcję wyzwań, dla tych, którzy walca dopiero poznają - wprowadzenie w jego tajniki.  
Opowiemy i pokażemy co walc ma wspólnego z tangiem a co je rózni. W jaki sposób, przy pomocy znanych juz kroków, wytańczyć walca. Jak oddać jego lirykę a jak i kiedy pobawić się rytmami.
Będą też nowe kroczki, muzykalność, bedzie o charakterze i jakości ruchu, jego różnicowaniu, o historii i typowych "zagraniach" rozmaitych orkiestr. Zapewniamy, że nikt nie będzie się nudził! 

Za sterami tango-walca zasiądą operatorzy: Katarzyna Press i Irek Michalewicz