Tangoki‎ > ‎

Najbliższe wyjazdy Tangowa Śnieżynka , 16-18 lutego 2018, Pałac Jugowice


Kochani, wszelkie znaki na niebie i na ziemi wskazywały, że poprzednia (siedemnasta już) impreza tangowa organizowana przez nas w pięknych wnętrzach Pałacu Jugowice może być imprezą ostatnią. Jesienią nasz luksusowy  hotel bardzo podniósł ceny. Na tyle, że zdecydowaliśmy się przenieść Jesienne Tango 2017 do Gdyni. A teraz dobre wieści: negocjacje zakończyły się powodzeniem, wracamy do Jugowic. Ceny za pobyt wprawdzie wzrosły, ale przyznajcie sami, że 170 zł za  nocleg w czterogwiazdkowym hotelu z wykwintnym śniadaniem oraz obiadem w znakomitej restauracji to dobra oferta. 
O jakość oferty tangowej niezmiennie dbamy sami :-)Śnieżynka czyli MILONGA w PAŁACU
                                                                                                                           english version below
Po pięciu fantastycznych zimowych imprezach (2013, 2014, 2015, 2016, 2017) zapraszamy w lutym na szóstą edycję Śnieżynki, czyli tanga w środku zimy pod hasłem:

JAK TAŃCZYĆ MILONGĘ
Jak się nią bawić? Jak czerpać więcej przyjemności? Jak wykorzystać muzykę? Jakimi kroczkami zachwycić?


Będą dwie grupy warsztatowe - jedna dla osób zaczynających przygodę z milongą i druga dla zaawansowanych.


Warsztaty poprowadzą Katarzyna Press i Irek Michalewicz.


O instruktorach:
Kasia i Irek pokazują, co sprawia, iż tango jest tańcem tak niezwykłym: nie karkołomne, wymyślne i skomplikowane sekwencje kroków, ale harmonijna współpraca i drobne wysmakowane elementy wykonane w zgodzie z partnerem, muzyką i sobą. Technikę taneczną traktują jako instrument za pomocą którego można wyrazić emocje, zbudować właściwe relacje pomiędzy partnerami, pomiędzy parą a muzyką oraz parą a innymi tańczącymi na parkiecie. Poszukują, zachęcają do rozwoju. Często zaskakują swoich uczniów niestandardowymi rozwiązaniami pedagogicznymi i muzycznymi. Poprowadzili niezliczoną ilość warsztatów i nadal ich to bawi.
Kasia jest również znanym i cenionym didżejem.

Wyjeżdżamy w Góry Sowie - gościł nas będzie czterogwiazdkowy  Hotel Pałac Jugowice - z piękną salą o drewnianym nielakierowanym parkiecie.
Sala ma okna aż do ziemi, więc mamy nadzieję na oglądanie pięknej zimy zza szyb. Nie trzeba będzie wychodzić z budynku - sala jest połączona z częścią hotelową i restauracyjną korytarzem. Zdjęcia przepięknej sali balowej.


Zapewniamy:
6 godzin warsztatów
4 godziny praktyk z asystą nauczycieli
2 noclegi w pokoju dwuosobowym
2 śniadania i 2 obiady 
dwie wieczorne milongi
przyjazną atmosferę do nauki i zabawy

Ceny od osoby:

Opis pakietu

Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym

Pakiet

Tango

Razem

Pakiet Pełny  - 2 noclegi ze śniadaniami, 2 obiady, warsztaty i wykład (6 godz.), 2 milongi, praktyka z asystą nauczycieli (4 godz.)

340 zł

 360 zł

700 zł

Pakiet Tylko Tango - warsztaty i wykład (6 godz.), 2 milongi, praktyka z asystą nauczycieli (4 godz.)


360 zł

360 zł

Pojedyncza milonga20 złPakiet "Tylko Tango" przygotowany jest dla osób, które wolałyby mieszkać nie w hotelu a na przykład w jednym z wielu pensjonatów czy gospodarstw agroturystycznych w okolicy. Oraz dla tych, którzy za późno zauważyli, że kończą się miejsca w Pałacu...


W Pałacu Jugowice od paru lat roku działa centrum SPA. Nie zapomnijcie kostiumów kąpielowych, klapek czy ulubionych szlafroczków.
Są tu sauny: fińska, parowa, na podczerwień, beczka z wodą gorącą i basen z lodowatą. A wszystko to na świeżym powietrzu.

Grupy A i B
Obie grupy są dla osób średniozaawansowanych, A - osoby mniej doświadczone, B - bardziej. Granica, jak zwykle przy takich podziałach, jest płynna. Wskazówką może być liczba lat tańczenia tanga do 3 lat A, powyżej B.

Program:
Piątek 16 lutego
przyjazd w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie, rozpoznanie okolicy
17.30-18.30 praktika
18.30-20.00 zajęcia grupa A
19.00-21.00 obiadokolacja
20.10-21.40 zajęcia grupa B
21.45 - 0.30 milonga

Sobota 17 lutego
09.00-11.00 śniadanie
10.00-11.30 zajęcia grupa A
11.40-13.10 zajęcia grupa B
14.00-16.00 praktyka
16.00-18.00 obiadokolacja
17.15-18.45 zajęcia grupa A
18.55-20.25 zajęcia grupa B
21.30-1.00 milonga

Niedziela 18 lutego
9.00-11.00 śniadanie
10.15-11.45 zajęcia grupa A
12.00-13.30 zajęcia grupa B
13.30-14.30 praktika

O hotelu:

..."Pałac Jugowice położony jest w przepięknej dolinie rzeki Bystrzycy na Dolnym Śląsku. Dziewiętnastowieczny pruski pałacyk myśliwski został gruntownie wyremontowany i urządzony tak, by pobyt gości stał się niezapomnianym przeżyciem. Każdy z 28 apartamentów zapewnia spokój, wypoczynek i poczucie piękna. Podobnie duża sala restauracyjna i konferencyjna przeznaczona na przyjęcia i konferencje oraz winiarnia w starych piwnicach. Okolica mile Państwa zaskoczy. Rozległe lasy z malowniczymi jeziorami, dolinami i pagórkami wręcz proszą o długi spacer"...
Mimo,że pałacyk jest zabytkowy, cały wręcz pachnie nowością, czystością - nie bójmy się tego słowa- luksusem :-)
Jest dostępny przewodowy i bezprzewodowy internet. Parking jest monitorowany i bezpłatny.
Piwnice win świetnie zaopatrzone.
W hotelowej restauracji - można przed zajęciami wybrać sobie menu z karty - będzie gotowe na określoną godzinę. 

Panorama okolicy - w panoramie proszę kliknąć na zielony dymek i obejrzeć widok okolicy z wieży Zamku Grodno!

Jugowice leżą w dolinie pomiędzy Zagórzem Śląskim a Walimiem. Hotel Pałac Jugowice, w którego przepięknej sali odbywały tańczyć będziemy na milongach i ćwiczyć podczas praktyk i warsztatów,  leży w połowie drogi pomiędzy miejscowościami Jugowice i Zagórze Śląskie, około 2,5 km od wzgórza z zamkiem Grodno. W pobliżu mamy takie miejscowości, jak Niedźwiedzica, Olszyniec, Michałkowa, Lubachów, Michałkowa, czy ciut dalej - Jedlina Zdrój, Walim, Rzeczka, Sokolec - i wiele innych. Region jest atrakcyjny turystycznie i oferuje mnóstwo miejsc w pensjonatach i kwaterach agroturystycznych. Link do niektórych ofert.

Pod linkiem poniżej znajduje się mapa okolicy z zaznaczonymi punktami charakterystycznymi: na żółto: Zamek Grodno, Hotel Pałac Jugowice, Hotel Borys, Hotel Geovita oraz inne opcje noclegów:

Oprócz atrakcji tanecznych w okolicy mamy mnóstwo atrakcji turystycznych. Polecamy:
-wycieczkę na Zamek Grodno, którego sylwetka góruje nad okolicą a widok z zamkowej wieży na długo pozostaje w pamięci
-obejrzenie zapory na rzece Bystrzycy z 1917 r (Zapora, zbudowana w całości z kamienia, ma wysokość 44 m, jej szerokość u podstawy – tego nie widać – to około 30 metrów, a w koronie 3,5 m i jest długa na 220 m. Po tamie można spacerować – widoki są naprawdę piękne, a spojrzenie w dół robi wrażenie.)
- spacer dookoła Jeziora Lubachowskiego (z wizytą w restauracji Fregata)
-przy deszczowej pogodzie polecamy zwiedzanie podziemi: Kompleksu Riese - tajemniczego podziemnego miasta w Górach SowichZapisy:
tango@tangoki.pl


16-18 February 2018 -Tango Snowflake,  Palace Jugowice Hotel


Winter Tango Meeting in the shadow of the medieval castleDuring this winter we invite you to an unusual place. In the Owl Mountains - with its hidden mysteries, amongst the trees covered with a snow - the valley of the river Bystrica provides a beautiful ballroom - perfect for dancing tango. There - in a nineteenth century, completely and tastefully restored hunting lodge - away from the hustle and bustle of the city, in a comfortable environment you will be able to dance, learn, have fun. From Friday to Saturday (February 16 to 18) you can take part in workshops, dance at milongas, practice and exchange experience with other tango-addicted and meet people from different cities and countries.

The Workshops will be held by: 
Kasia Press and Irek Michalewicz


How to have more fun dancing milonga?
more information, prices: check here 

We provide
6 hours of workshops
4 hours of practica with assistance of teachers
2 beautiful milongas
BB in double room (Jugowice Palace Hotel )
nice balroom with wooden floor for milongas, practicas, classes


Workshops, practicas, milongas, accomodation at Hotel Jugowice Palace 
Information and registration: tango@tangoki.plPrimavera 16-18 marca 2018, Szklarska Poręba
 

Zapraszamy w góry na tangowy początek wiosny.
Motywem przewodnim warsztatów będą "Tradycja i nowoczesność".

Co kryje się pod tym hasłem?
Prowadziliśmy już kilka razy (we Wrocławiu, Gdańsku, Szklarskiej Porębie, Gdyni)  warsztaty pod takim hasłem- i zawsze bardzo się podobały. Otwierały oczy na bogactwo możliwości.
W tańcu czerpiemy z różnych wzorców- z wpływów, jakie na tango miały taniec współczesny, balet, improwizacja w kontakcie, świadomość ciała, z nowoczesnych technik. Ale nie stronimy wcale od wypróbowanych na tysiącach parkietów rozwiązań stosowanych  przez starych wyjadaczy, tradycjonalistów. Każda z tych opcji jest ciekawa i przydatna, każda otwiera inne możliwości, stawia inne wyzwania.
Zwykle spotykamy się z bardzo dużym zainteresowaniem, kiedy przedstawiamy techniki tango nuevo - figury poza osią (volcady, colgady), wyrafinowane spirale, bolea i gancha. Są to piękne elementy, ale wymagające utrwalonej techniki i wielu, wielu godzin ćwiczeń. O ile po jednej lekcji obcego języka nikt nie spodziewa się, że będzie się nim płynnie posługiwał podczas zagranicznej wycieczki, to przy opanowywaniu nowej techniki jest podobnie - po 
jednej lekcji o boleo nie będziesz umiał perfekcyjnie tego elementu! A wiele osób tego się właśnie spodziewa... Warto ćwiczyć!
Z drugiej strony - taniec na milongach nie składa się przede wszystkim z trudnych ewolucji - są zestawy zachowań wypracowane przez pokolenia tancerzy, "odporne na zniekształcenia". Warto je poznać i umieć stosować. 
Stąd program będzie zawierał po połowie- zajęcia z nurtu nuevo oraz nurtu tradycyjnego tanga.
Po warsztatach we Wrocławiu komentarze były takie:
Nuevo- jakie to piękne, ale jakie trudne!!!
Tradycja- od razu to tańczyliśmy na milondze!!!
Obie ścieżki trzeba poznać, obie dają frajdę.


Podczas tego wyjazdu do Szklarskiej Poręby, dawnej bazy wypadowej poszukiwaczy skarbów, z dala od zgiełku miasta, w komfortowych warunkach, które zapewnia nowoczesny pensjonat "Orla Skałabędzie można tańczyć, brać udział w warsztatach, szaleć na milongach, ćwiczyć i wymieniać się doświadczeniami z innymi miłośnikami tanga, poznać milongueros z innych miast i krajów oraz spotkać się ze starymi znajomymi.
Nie wiemy, czy na początku wiosny tak jak rok temu będzie dużo śniegu, czy też słońce będzie nas rozpieszczać. Na pewno będzie mnóstwo dobrej zabawy, nauki i duużo tanga. I trochę czasu na spacery. Pensjonat leży tuż przy szlakach turystycznych (na Chybotek i Złoty Widok), z okien i tarasu rozciąga się widok na las, zieloną polanę i góry.
W ośrodku jest parking i internet.
  widok z okolic pensjonatu

Planujemy dwie grupy warsztatowe.
W jednej z nich zajęcia będą tłumaczone na język niemiecki. Liczymy na udział w imprezie tangowych przyjaciół z Drezna, Cottbus, Berlina i Görlitz.


Warsztaty tanga:"Tradycja i nowoczesność" 
poprowadzą Katarzyna Press i Irek Michalewicz

Zapewniamy:
6 godzin warsztatów
4 godziny praktyk z asystą nauczycieli
2 noclegi w pokoju dwuosobowym
posiłki- śniadania i obiadokolacje
dwie wieczorne milongi

O instruktorach:
Kasia i Irek pokazują, co sprawia, iż tango jest tańcem tak niezwykłym: nie karkołomne, wymyślne i skomplikowane sekwencje kroków, ale harmonijna współpraca i drobne wysmakowane elementy wykonane w zgodzie z partnerem, muzyką i sobą. Technikę taneczną traktują jako instrument za pomocą którego można wyrazić emocje, zbudować właściwe relacje pomiędzy partnerami, pomiędzy parą a muzyką oraz parą a innymi tańczącymi na parkiecie. Poszukują, zachęcają do rozwoju. Często zaskakują swoich uczniów niestandardowymi rozwiązaniami pedagogicznymi i muzycznymi. Poprowadzili niezliczoną ilość warsztatów i nadal ich to bawi.

Kasia jest również znanym i cenionym didżejem.Opis pakietu

Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym

Pakiet

Tango

Razem

Pakiet Pełny  - 2 noclegi ze śniadaniami, 2 obiady, warsztaty i wykład (6 godz.), 2 milongi, praktyka z asystą nauczycieli (4 godz.)

220 zł

 360 zł

580 zł

Pakiet Tylko Tango - warsztaty i wykład (6 godz.), 2 milongi, praktyka z asystą nauczycieli (4 godz.)


360 zł

360 zł

Pojedyncza milonga20 zł


Hotel jest zobowiązany dodatkowo do naliczenia, aktualnie obowiązującej, opłaty miejscowej.Program:

Piątek 
przyjazd w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie, rozpoznanie okolicy
17.30-18.30 praktyka
18.30-20.00 zajęcia grupa A
19.00-21.00 obiadokolacja
20.15-21.45 zajęcia grupa B
22.00-1.00 milonga

Sobota 
08.00-10.00 śniadanie
10.00-11.30 zajęcia grupa A
11.40-13.10 zajęcia grupa B
14.00-16.00 praktyka
16.00-18.00 obiadokolacja
18.30-20.30 wykład zajęcia wspólne grup  A i B
21.30-1.00 milonga

Niedziela 
8.00-10.00 śniadanie
10.15-11.45 zajęcia grupa A
12.00-13.30 zajęcia grupa B
13.30-14.30 praktyka

Sala taneczna mieści się na piętrze, zaś jej okna wychodzą na góry! W trakcie milong tego nie docenimy, ale podczas zajęć ten widok może nas ukoić.


Warunki mieszkaniowe są zacne, pensjonat ma trzy gwiazdki. Fotka pokoju i łazienki:
     
             

Zapisy:
tango@tangoki.pl

PRIMAVERA: Tradition und Moderne, Szklarska Poreba 16-18 März 2018


Tango zum Frühlingsanfang in der Winterhauptstadt des Riesengebirges in Szklarska Poreba!


Während dieses Tangoworkshops in Szklarska Poreba, dem ehemaligen Basislager der Erz- und Schatzsucher weit weg von der Hektik der Stadt, wohnen wir in einer komfortablen Unterkunft, der modernen Pension „Orla Skala“. Hier können wir tanzen, an Workshops uns Praktikas teilnehmen, üben und uns austauschen mit Tangoliebhabern aus anderen Städten und Ländern.

Wir wissen nicht, ob es wie letztes Jahr reichlich Schnee geben wird oder ob wir von der Sonne verwöhnt werden.


Es wird auf jeden Fall eine Menge Spaß, viel zu lernen und viiiel Tango geben aber auch ein wenig Zeit zum Bummeln. Die Pension liegt direkt an vielen Wanderwegen und aus den Fenstern hat man einen herrlichen Blick auf das Riesengebirge.

Die Pension verfügt über einen Parkplatz und WLAN.
Wir planen zwei Workshop-Gruppen.

In einer mit Übersetzung ins Deutsche. Wir freuen uns auf die Teilnahme unserer Tango-Freunde aus Dresden, Cottbus, Berlin und Görlitz.Den Tango Workshop: "Tradition und Moderne"

führen

Katarzyna Press und Irek Michalewicz  Mehr über uns

Video-Lektionen Video-Shows
Was verbirgt sich hinter dem Motto "Tradition und Moderne" ?

Ein unter diesem Motto bereits durchgeführter Workshop in Wroclaw (Breslau) wurde sehr gut aufgenommen aber er war leider zu kurz.

Im Tanz schöpfen wir aus unterschiedlichen Quellen wie dem zeitgenössischen Tanz, dem Ballett, der Improvisation in Berührung, Körperwahrnehmung und dem Tango mit modernen Techniken. Aber wir wollen nicht die Erfahrung der alten Milongueros der Traditionalisten vergessen. Jede dieser Optionen ist interessant und sinnvoll, eröffnet jeweils andere Möglichkeiten und stellt andere Herausforderungen.

In der Regel treffen wir auf großes Interesse bei der Vorstellung von Techniken des Tango Nuevo, bei Figuren außerhalb der Achse (Volcadas, Colgadas), ausgefeilten Spiralen, Boleos und Ganchos. Das sind schöne Elemente, die aber eine gute Technik erfordern und viele, viele Stunden des Übens.


Hier eine Zusammenfassung der Urlaubsaktivitäten:

Wir bieten Ihnen:

6 Stunden Workshops

4 Stunden Praxis mit Unterstützung der Lehrer

2 Nächte im Doppelzimmer

Mahlzeiten-Frühstück und Abendessen

2 Milongas


Preise


Beschreibung des Pakets

Unterkunft im Doppelzimmer mit Frühstück und Abendessen

Paket Tango


Zusammen


Full Package - 2 Übernachtungen mit Frühstück, 2 Abendessen, Workshops (6 Std..), 2 Milongas, Praxis mit Unterstützung der Lehrer (4 Std.).

220 PLN


90 Euro

145 Euro


Paket nur Tango

Werkstatt (6 Std..), 2 Milongas, Praxis mit Unterstützung der Lehrer (4 Std.).


90 Euro


90 Euro


16-18 March - Tango PRIMAVERA

Tango meeting at the first spring days in mountain region.

The Workshops will be held by: 
Kasia Press and Irek Michalewicz

We provide
6 hours of workshops
4 hours of practica with assistance of teachers
2 beautiful milongas
HB in double room (Orla Skala Hotel, Szklarska Poręba)
nice balroom with wooden floor for milongas, practicas, classes


Workshops, practicas, milongas, accomodation at Hotel Orla Skała
Information and registration: tango@tangoki.plTangowa Majówka 28 kwietnia- 1 maja 2018, Jastrzębia Góra


.."Morza szum, ptaków śpiew, cicha plaża pośród drzew"... i TANGO!
W tym roku na Tangową Majówkę zapraszamy Was serdecznie do sprawdzonego już w zeszłym roku,noweggo domu wczasowego w Jastrzębiej Górze.
Majówka trwa cztery dni: będzie czas na tango, będzie na spacery wzdłuż plaży, chłodzenie stóp w wodzie, wsłuchiwanie się w szum fal i siebie nawzajem, wypatrywanie jastrzębi i podziwianie widoków z wysokiego klifu.
Od soboty do wtorku oddychać będziecie tangiem i morskim powietrzem.
O atrakcje związane z tangiem zadbają:

Katarzyna Press i Ireneusz Michalewicz         (Gdynia/Wrocław) www.tangoki.eu
oraz
Katarzyna Chmielewska i Mateusz Kwaterko (Warszawa) http://caminito.pl/

Rezerwujcie czas i miejsca!


Ceny:


Opis pakietu

Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym

Pakiet

Tango

Razem

Pakiet Pełny  - 3 noclegi ze śniadaniami, 3 obiady i kolacje, warsztaty i wykład (7,5 godz.), 3 milongi, praktyka z asystą nauczycieli (6 godz.)

360 zł

 440 zł

800 zł

Pakiet Tylko Tango - warsztaty i wykład (7,5 godz.), 3 milongi, praktyka z asystą nauczycieli (6 godz.)


440 zł

440 zł

Pojedyncza milonga20 złHotel jest zobowiązany dodatkowo do naliczenia, aktualnie obowiązującej, opłaty miejscowej.

Mieszkać będziemy w nowym domu wczasowym Malvis w zachodniej części Jastrzębiej Góry.

Przewidujemy zajęcia dla dwóch grup zaawansowania.

Rozpoczynamy imprezę obiadem w sobotę o godzinie 14.

Szczegółowy grafik zajęć pojawi się już wkrótce.


F1, F2 to zajęcia fakultatywne (trwają 75 minut, koszt 40 złod osoby). Zapisać się na nie można na miejscu - lista chętnych będzie umieszczona przed salą do tańca. Osoby poszukujące partnera/partnerki mogą się zapisywac solo- zostawiając obok swego nazwiska miejsce dla potencjalnej pary.


Dla osób, którym zajęć nigdy dosyć, przewidzieliśmy możliwość uczestniczenia dodatkowo w zajęciach drugiej grupy w bardzo korzystnej cenie.
Zapisy: tango@tangoki.plWakacje z Tangiem 2018, 12 -19 sierpnia , Gdynia


 

  
 
     Wakacje z tangiem sierpień 2018 - TANGO z morza i marzeń

Jak zapewne wiecie w 2015 roku przeprowadziliśmy się z Wrocławia do Gdyni. Jeśli chcielbyście sami się przekonać, dlaczego zauroczyła nas Gdynia i jak to jest mieszkać nad samym morzem- zapraszamy w sierpniu na Wakacje z tangiem.
Bazę założymy w położonym tuż przy nadmorskim bulwarze Domu Marynarza. Tańczyć będziemy na parkiecie świeżo odrestaurowanej sali balowej, która być może pamięta falę popularności tanga lat 30-tych ubiegłego wieku.

Tangowe wakacje potrwają od niedzieli do niedzieli. Do dyspozycji będziemy mieli 8 dni, 7 nocy, 6 milong, 15 godzin warsztatów, 14 godzin praktyk pod okiem nauczycieli, 8 zajęć fakultatywnych, milongę przebieraną, praktyke specjalną, niezliczoną ilość okazji do nauki i zabawy, pracy nad własnym rozwojem tangowym i towarzyskim.Wakacje z tangiem to świetne miejsce by podnieść własne umiejętności taneczne, zanurzyć się w świecie tanga, jego muzyce,z głębić technikę - w przyjaznym środowisku, wśród innych życzliwych ludzi zarażonych tą samą pasją.

Wszystko jest dostępne na miejscu- nigdzie nie trzeba na zajęcia dojeżdżać, wystarczy wejść na salę. Nauczyciele doskonale mówiący po polsku - na wyciągnięcie ręki. By dotrzeć na milongi nie trzeba siadać za kierownicą.


W wolnych od tanga chwilach będziecie mogli do woli korzystać z wielu atrakcji okolicy.
Spacery: do dyspozycji mamy trzy kierunki (po przejściu 70 metrów na wschód od Domu Marynarza kończy się ląd :-). Wyruszywszy na zachód dotrzemy do miasta, na północy jest Kamienna Góra, dalej port (stąd ruszają statki do Helu i na Westerplatte albo po prostu na rejs po Zatoce), marina, Dor Pomorza, Akwarium, Oksywie, Rewa, Półwysep Helski. Jeśli ruszymy na południe czekają nas oszałamiające widoki w Rezerwacie Kępy Redłowskiej, wzgórza, doliny, plaża i klify Orłowa, scena letnia;  spokojna plaża, wzgórza i park w Kolibkach, urokliwe okolice Sopotu, jego puby, kawiarenki, secesyjne wille,  i dalej aż do Gdańska.

"Pakiet Pełny" obejmuje, oprócz warsztatów, praktyk i milong, zakwaterowanie w Domu Marynarza, a dokładnie noclegi ze śniadaniami. Jeśli ktoś chciałby zamieszkać u znajomych, rodziny, w pensjonacie czy w innym hotelu (najbliżej znajduje się hotel "Różany Gaj" oraz "Nadmorski") wówczas polecamy pakiet "Tylko Tango".
Warsztaty i praktyki poprowadzi sprawdzona ekipa:
Katarzyna Press i Ireneusz Michalewicz         (Gdynia/Wrocław) www.tangoki.eu
oraz
Katarzyna Chmielewska i Mateusz Kwaterko (Warszawa) http://caminito.pl/


To już dziewiąte Wakacje z Tangiem na które zapraszamy (my: Katarzyna Press i Irek Michalewicz)  Was wraz z Kasią Chmielewską i Mateuszem Kwaterko.
Czytaliście już, że zapewniamy naukę , wypoczynek i zabawę. By mieć pojęcie, jaka to zabawa obejrzyjcie choć niektóre albumy zdjęć z naszych Wakacji z Tangiem!
Każdy z wyjazdów jest niepowtarzalny, na ich klimat wpływ mają zmieniający się uczestnicy, ale wspólną mają przyjazną atmosferę.

Atmosferę wyjazdu przybliżą Wam Zdjęcia z  Wakacji z Tangiem (2015)
lub z zeszłorocznych Wakacji z Tangiem 2017


Przewidujemy zajęcia dla dwóch grup: o krótszym (grupa A) i dłuższym (grupa B) stażu tangowym.

Ceny:

Opis pakietu

Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym

Pakiet

Tango

Razem

Pakiet Pełny  - 7 noclegów ze śniadaniami, warsztaty i wykład (15 godz.), 6 milong, praktyka z asystą nauczycieli (14 godz.)

700 zł

 935 zł

1635 zł

Pakiet Tylko Tango - warsztaty i wykład (15 godz.), 6 milong, praktyka z asystą nauczycieli (14 godz.)


935 zł

935 zł

Pojedyncza milonga20 złDopłata do miejsca w pokoju dwuosobowym deluxe (pokój wielkością zbliżony do standardu ale świeżo po remoncie) - 120 zł od osoby za cały pobyt

Dopłata do miejsca w pokoju jednoosobowym standard - 360 zł

Dopłata do miejsca w pokoju jednoosobowym deluxe - 600 zł

Hotel jest zobowiązany dodatkowo do naliczenia opłaty miejscowej 2,18 zł za osobę/noc


W maili zgłoszeniowym proszę podać imiona i nazwiska uczestników, wybrany pakiet,  grupę oraz rodzaj pokoju.Reservation rules:

Please make your reservation by e-mail: tango@tangoki.pl.
You will receive a confirmation of the reservation by e-mail. To keep the reservation, we request a prepayment for the Tango Package ('Pakiet Tango') into an account given here within 7 days after the confirmation. No payment within 7 days will be treated as a cancellation of booking.On receiving the prepayment, we pass your name to the hotel and book a room for you.
For accommodation  please pay in cash or by 
credit card at the hotel desk during the event. 
For special requests concerning accommodation (such as a bed for children, vegetarian meals, early arrival, late departure, etc.), please contact the hotel directly.
Those who have made the payment and wish to cancel the participation in the event will get the full refund if they inform us about it no later than 30 days before the event. After that date, refunds will be possible only if a 
replacement is found.
By making the prepayment you accept the rules above.