300 zł od osoby (6 godzin zajęć)
na 4 zajęcia 160 zł (ważne przez 5 kolejnych tygodni)
na 8 zajęć 300 zł (ważne przez 9 kolejnych tygodni)
na pojedynczą lekcję 60 mim. 50 zł
na 4 zajęcia 240 zł (ważne przez 5 kolejnych tygodni)
na 8 zajęć 440 zł (ważne przez 9 kolejnych tygodni)
na pojedynczą lekcję 90 mim. 70 zł
300 zł od osoby - 2 dni (6 godzin zajęć)
160 zł od osoby - 1 dzień (3 godziny zajęć)
200 zł lekcję (60 minut) z jednym nauczycielem
Różne ceny dla różnych wyjazdów. Z hotelami negocjujemy atrakcyjne ceny dla uczestników imprez.