Wyjazdy z tangiem

Myślisz o tym, aby połączyć zwiedzanie i wypoczynek ze swoją tangową pasją - jedź z nami.

Tu, w malowniczej scenerii, z dala od zgiełku wielkich miast zdobywamy nowe umiejętności na warsztatach, tańczymy na milongach, wymieniamy się doświadczeniami z innymi zapaleńcami na praktykach, poznajemy milongueros z innych miast bądź mile spędzamy czas ze starymi znajomymi.

Wszystko jest na miejscu. Nie musisz nigdzie jechać, aby wziąć udział w warsztatach - wystarczy zejść do sali ćwiczeń. W czasie milogi, jak jesteś zmęczony, możesz wyjść na chwilę do swojego pokoju, by, po krótkim odpoczynku i odświeżeniu, wrócić do zabawy. Wszytko jest w zasięgu ręki: warsztaty, milongi, doborowe towarzystwo, piękna przyroda. Pensjonaty dobieramy tak, aby nawet najbardziej wybredni byli zadowoleni z warunków zakwaterowania i wyżywienia.

Corocznie organizujemy perę takich imprez: Archiwum imprez wyjazdowych.

Informacje o najbliższych imprezach można znaleźć tutaj.

Dlaczego warto jechać z nami?

Wyjazdy z tangiem organizujemy od wielu lat. Kiedy niedawno sięgnęliśmy do archiwum i je policzyliśmy okazało się , że od 2008 roku zorganizowaliśmy ich już dokładnie 40.

Nad jeziorami, w górach, nad morzem…. ( Zapraszamy do obejrzenia Archiwum)

Starannie dobieramy miejsca do których zapraszamy Was na TANGO. Tak , by prócz świetnych warunków do tańczenia móc po zajęciach cieszyć oczy piękną okolicą, zwiedzać, spacerować i wypoczywać.

Uczestnicy wszystkich naszych wyjazdów podkreślają świetną ich organizację.

Słyniemy z dbałości o szczegóły: improwizacją bawimy się w tańcu zaś na naszym wyjeździe spodziewajcie się dopracowanego harmonogramu, przemyślanych i punktualnie rozpoczynających się zajęć, milong z doskonale dobraną taneczną muzyką, czasu na wypoczynek i zabawę.

Wyjazdy to również okazja by poznać innych pozytywnie zakręconych na punkcie tanga ludzi z różnych stron kraju i świata, wspólnie dzielić z nimi pasję oraz spędzać czas również poza salą taneczną