Nasza oferta

Uczymy tanga. Prowadzimy lekcje grupowe i indywidualne, warsztaty, organizujemy wyjazdy z tangiem. Uczestniczymy w pokazach. (Filharmonia Wrocławska, Filharmonia Opolska, festiwale tanga, koncerty). Propagujemy tango. Naszym celem jest nauczyć tańczyć. Nie wykonywać skomplikowane sekwencje kroków. Przede wszystkim TAŃCZYĆ!

Zasady ogólne dotyczące zajęć.

Nie istnieją żadne ograniczenia wiekowe - tanga uczą się zarówno ludzie młodzi jak i osoby dojrzałe, nawet w wieku 70 lat. Jest to taniec dla wszystkich, nie wymaga szczególnej sprawności fizycznej.

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszych zajęciach w formie najbardziej dla Państwa odpowiedniej. Do wyboru są:

Kursy

Jest to podstawowa forma nauki tanga. Zakres materiału i tempo nauki są określone dla konkretnego etapu.

Kursy prowadzimy dla całkiem początkujących, tańczących od niedawna, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Prowadzimy też seminaria tematyczne - zestaw kilku lekcji poświęcone pewnemu aspektowi tanga.

Warsztaty

Zwykle raz w miesiącu ( w weekend) organizujemy zajęcia poświęcone konkretnemu tematowi, stanowiące samodzielną całość. Warsztaty organizowane są najczęściej w formule open. Oznacza to, że mogą w nich wziąć udział osoby, które są po kursie dla początkujących oraz tańczące już kilka lub kilkanaście lat. Początkujący nie powinni czuć się zagubieni a bardziej zaawansowani znajdą dla siebie porcję wyzwań i inspiracji.

Terminy najbliższych warsztatów można sprawdzić na stronie Warsztaty

Prowadzimy również warsztaty wyjazdowe - w różnych pięknych zakątkach Polski. Informacji i nich szukajcie tu

Pokazy

Występujemy na pokazach tanga. Oprócz pokazów tanga podczas imprez zagorzałych miłośników i tancerzy tanga (Majówka, Babie Lato, Wakacje z Tangiem) zapraszani jesteśmy do pokazów scenicznych. Występowaliśmy na scenie wraz z Orkiestrą legendarnego muzyka argentyńskiego Roberto Siri podczas jego występów w Polsce. Wraz z zespołem Ariela Ramireza tańczyliśmy na scenie Filharmonii Opolskiej, Filharmonii Wrocławskiej, w Teatrze Lalek.

Pokaz podczas Tangowej Majówki 2014 w Pałacu Jugowice: Film 1 Film 2 Film 3