Kursy

Naszym celem jest nauczyć tańczyć. Nie wykonywać skomplikowane sekwencje kroków. Przede wszystkim TAŃCZYĆ!

Potrafimy sprawić, by interesujące były nasze zajęcia na KAŻDY temat. I zawsze przemycimy na nich elementy muzykalności. Klarowne, przemyślane, interesujące. Jedyne w swoim rodzaju: kursy Kasi i Irka. Każdy kurs prowadzi PARA nauczycieli Katarzyna Press i Irek Michalewicz

Jeśli nie masz pary na kurs - napisz. W miarę możliwości pomagamy dobrać partnera lub partnerkę na zajęcia.

Ceny:

Karnet na 8 zajęć: 220 zł od osoby

Karnet na 4 kolejne zajęcia: 120 zł

Pojedyncze wejście (75 minut zajęć) 40 zł

Chcesz dołączyć- napisz!

Informacje i zapisy: tel. 691 876 301, tango@tangoki.pl

Poniedziałki 18:00-19:15 Gdańsk, średniozaawansowani

Dla osób, które tańczą już około roku, chcą tańczyć lepiej, dobrze czuć się na milongach.


Poniedziałki 19:20- 20:35 Gdańsk, zaawansowani

Kurs przeznaczony dla tancerzy z minimum trzyletnim stażem (lekcje, praktiki, regularne tańczenie na milongach). Twórczo rozwijamy umiejętności taneczne, muzyczne, techniczne i społeczne. Poznamy bardziej skomplikowane elementy i sekwencje, ale skupimy się również na elegancji ruchu, muzykalności, płynności i tym, co najważniejsze – na obopólnej przyjemności z tańca (a więc również wracać będziemy do fundamentów, pracując nad „podstawami dla zaawansowanych”). Koncentrujemy się na obrotach i innych trudniejszych technicznie elementach tanga, nie zapominając o muzykalności. Poznamy sposoby na interpretację muzyki. Poznamy najbardziej użyteczne kroczki na milongę, popracujemy nad techniką, dynamiką, rytmiką oraz zdolnością improwizacji.

Przedstawimy co w świecie tanga nowego i modnego oraz stare, sprawdzone rozwiązania.

Miejsce zajęć poniedziałkowych:

Dom Kultury PSM Przymorze, ul. Śląska 66 b

Łatwo trafić kierując się do restauracji Czardasz, sala znajduje się nad restauracją. Wejście do Domu Kultury jest z dłuższej strony budynku. Sala nr 13, u szczytu korytarza.